Daldırma Terapisi – Altyazılı Erotik Film İzle

Daldırma Terapisi – Erotik Film İzle
Immersion Therapy: A Jay Taylor Story Türkçe Altyazılı Erotik sinema izle.
Konusu: 25 yaşındaki bir kadın olan Erin’in (Jay Taylor) kendi içine dalmış bir kanepede otururken kapı açılır. Terapisti Daniella (Angela White) onunla konuşurken, gevşek bir salon kıyafeti giymiş, beden dili gergin ve rahatsızdır. Ama Erin dinlemiyor. Kendi düşüncelerine daha çok dalmış, ayağını yere vuruyor, parmakları kolundaki kaşıntıyı kaşıyor. Daniella ona daha net bir şekilde hitap ediyor, ‘Erin?’ Kadın dikkati üzerine çeker ama yine de kapalı kalır. Terapist devam ediyor, ‘Bugün gerçekten dikkat etmene ve benimle çalışmana ihtiyacım var. Dürüst olmam gerekirse, nasıl devam edeceğime dair fikirlerim tükeniyor. Şimdi, geçen seansta verdiğim ödevi yaptın mı?’ Erin kaşlarını çattı.

Bir flashback için KESİN. Erin bir aynanın önünde duruyor ve yavaşça soyunuyor. Çıplak vücudu ondan hiçbir tepki almıyor. Görev bilinciyle ellerini üzerinde gezdirirken, sanki duvarda daha ilginç bir şey oluyormuş gibi davranmaya çalışıyormuş gibi başka tarafa bakıyor. Beceriksizce kendi göğüslerini sıkıyor ama bacaklarının arasını keşfetmeye çalıştığında tiksinmiş gibi geri tepiyor.

Terapistin ofisine KESİN. Erin yavaşça ‘Um… Elimden geldiğince ileri gittim’ sorusuna yanıt veriyor. Daniella neredeyse kendini kaybetmiş durumda ve sözleri ölçülü olsa da, hüsrana uğradı, ‘Tamam… Kendi vücudunda seni iten ne var?’ Erin kaskatı kesiliyor, bu soruya bir daha cevap vermek istemiyor. ‘Benim bedenim değil. Bu herhangi birinin vücudu! Çok dağınık, çok hayvansılar. Görünüşleri, hissettikleri, kokuları, sesleri…’ Daniella neredeyse dalgın bir şekilde onun sözünü kesiyor, ‘Ya tat? Erin, bu benim pratiğimde sana yardım edebileceğimin neredeyse ötesine geçiyor. Deneyebileceğimiz bir tekniğim daha var ama şimdiye kadarki diğer yöntemlerimizden daha yoğun olacak. Bu yüzden, tüm kalbimle taahhütte bulunmana ihtiyacım var.’ Daniella’nın teklifi Erin’in ilgisini çeker. Oturur, odaklanır. ‘yapmıyorum’ başkasına gitmek istemiyorum Yapmamız gerektiğini düşündüğün her şeyi yapmaya hazırım.’ Daniella gülümsüyor, ‘Mükemmel. Onay formlarını hazırlayacağım.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2022 Yetişkin +18 Erotik Film izle - WordPress Theme by WPEnjoy