Kadın Bağımlısı Peder – Altyazılı Erotik Film izle

Erotik Film Konusu, bir masada karşılıklı oturan iki kadına, Clara (Dee Williams) ve Beth’e (Katie Morgan) AÇILIR. Beth endişeyle Spencer’ın yine geç kaldığını ve bu sefer o kadar uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklarını umduğunu söylüyor. Son ortak dua seansına İKİ SAAT geç kaldı. Sonunda Spencer (Dick Chibbles) gelir. Hem Clara hem de Beth ile evli olduğu kısa sürede anlaşılır. Şoklarına göre, geç kalmasının nedeninin başka bir kadınla görüştüğünü ve onu üçüncü karısı yapmak istediğini söylüyor. Günler sonra, Clara’nın evinde kapı zili çalar. Clara ön kapısına yaklaşır ve açar ve Beth’in içeri girmesine izin verir. Beth, onu davet ettiği için Clara’ya teşekkür eder.

Altyazılı Erotik Film İzle

Clara bunun garip hissettirdiğini itiraf ediyor çünkü genellikle sadece Spencer’ı içermesi gereken durumlar için bir araya geliyorlar. ortak dua seansları gibi. Ama durumu hakkında konuşabileceği başka kimsesi yok. Beth de aynı şekilde hissettiğini söylüyor ve Clara onu evin içine doğru yönlendiriyor. Kısa bir süre sonra, Clara ve Beth kanepede birbirlerinden ayrı oturuyorlar ve Spencer’ın onları ihmal etmesinden şikayet ediyorlar. Spencer’ın aralarındaki bazı rekabeti teşvik etmiş olabileceğini anlarlar ve bu rekabeti bir kenara bırakmaya karar verirler. Sonraki birkaç hafta boyunca Clara ve Beth birbirleriyle giderek daha fazla zaman geçirirler ve aralarındaki bağ güçlenir. Sonunda, bir gün, Clara ve Beth, Clara’nın oturma odasındaki kanepede yan yana oturuyorlar. Biraz daha bağlanırlar ve eğer birbirlerine sahiplerse Spencer’ın dikkatine ihtiyaçları olmadığına karar verirler.

18+ Yetişkin Film İzle

Beth başını Clara’nın kucağına yaslayarak ona baktı. Clara biraz şaşırmış görünüyor ama sonra gülümsüyor ve şefkatle Beth’in saçını okşamaya başlıyor. Bundan birkaç dakika sonra, Clara’nın boştaki eli Beth’in ellerinden birini kavrar ve ikisi de gülümser. Sonunda, Beth ayağa kalkar ve bir öpücük için içeri girer ama sonra bir an için durur. Clara cesaret için derin bir nefes alır ve ardından başını sallar. Öpüşürler, bu da onların tatlı, tutkulu seks yapmalarına neden olur. İhmal Edinlen eşlerin bağımlılığını konu alan filmi altyazılı olarak izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2022 Yetişkin +18 Erotik Film izle - WordPress Theme by WPEnjoy