A Wife’s affair – Bir Kadının Aldatma ilişkisi Erotik Film

Türkçe altyazılı Erotik film izle, Yaşlı kocasın ilgisizliğinden bıkan bir kadının aldatma ilişkisini konu alan erotik film izlemeni için paylaşıyoruz. Yaşlı kocasından ilgi göremeyince öfkeli kadın intikam almak için bir serüvene giriyor, bir erkekle aldatmak yerine, komşularının karısını ayartıyor. Aslında öyküsel biram anlatan erotik tarzına uyarlanmış uzun ve konulu veilginç hikaysei ile göz önüne çıkıyor, +18 yetişkin filmleri izle.

Erotik Filmin Konusu:
Abigail Mac, Manolo ile yıllarca evli kaldıktan sonra sıkılmış ve yalnız bir ev hanımı olmuştur. Anlamlı bir konuşma ve onu gerçekten arzulandığını hissettirecek hiçbir kıvılcım olmadan, meseleleri kendi eline aldı ve kadınlarla yeni ilişkiler kurdu. Ev hanımı Vanessa Veracruz için de zor zamanlar oldu. Kocası gece geç saatlere kadar çalışır ve umutsuzca ihtiyaç duyduğu savunmasız aşık olmak için kendini asla açmaz. Abigail ve Vanessa ilk arkadaş olduklarında, aralarındaki kıvılcımı hemen hissettiler ama kocaları onları geri tutuyordu.

Birlikte geçirdikleri gün boyunca birbirleri için ne kadar önemli oldukları ortaya çıkıyor. Her zevkle birlikte ayrı kalmaya ne kadar dayanamayacaklarını birbirlerine gösteriyorlar. Ve en önemlisi, onlar için koca olamayacağına, sadece eş olamayacağına birbirlerini ikna ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2022 Yetişkin +18 Erotik Film izle - WordPress Theme by WPEnjoy